stomatologia marek jankiewicz

kiedy praca staje się pasją..

 

Jestem drugim pokoleniem dentystów w rodzinie. Pierwsze kroki w przyszłym zawodzie stawiałem zupełnie nieświadomie, będąc jeszcze w wieku przedszkolnym, pod czujnym okiem mojej mamy Teresy Jankiewicz. Gabinet stomatologiczny bywał moim placem zabaw, ale także pokazywał mi zawód od tzw. kuchni, gdzie mogłem przyglądać się pracy zawodowca, mogłem także pomagać przy podstawowych czynnościach stomatologicznych, jak również miałem możliwość dorobienia do kieszonkowego jako pomoc w sprzątaniu gabinetu, sterylizacji narzędzi oraz przygotowywaniu go do użytku na następny pracowity dzień.

 

dentysta jankiewicz

Zakończenie studiów.

Naszą Alma Mater czyli Akademię Medyczną w Gdańsku ukończyłem w 2006 roku. Moim szczęściem było to, że napotykałem zawsze na fantastycznych nauczycieli i mentorów zawodu. Na stażu na Artura, który zawsze służył mi pomocą i dobrą radą w najtrudniejszych momentach endodoncji (leczenia kanałowego) pracy z mikroskopem. Dziękuję Pani doktor Agnieszce i Sylwii za okazane zaufanie oraz Pani doktor Ilonie, Michałowi i Pawłowi za wprowadzenie  do stomatologii myślenia na najwyższym poziomie.

Praca w Bydgoszczy

Obecnie, po przeprowadzce z Trójmiasta, związany jestem z Bydgoszczą, gdzie pod kierownictwem dr Grzegorza Szpyta ukończyłem 5 letni staż specjalizacyjny z zakresu Chirurgii Stomatologicznej i dalej mogę z fantastycznym zespołem utrzymywać najwyższy europejski poziom usług stomatologicznych.

Myślę, że śmiało mogę napisać o sobie, iż zawód stomatologa wyssałem z mlekiem matki.

 

Dzięki Mamuś za super pasjonujący, dający wiele satysfakcji zawód.  

 

 

Call Now Button